O nás

Penzión Proxima sa nachádza v tichom prostredí na pravom brehu rieky Laborec v širšom centre mesta Humenné. Je situovaný v areáli zimného štadióna. Hokejový a futbalový štadión, Mestská športová hala, tenisové kurty, letné kúpalisko, krytá plaváreň, sauna, masáže, soľná jaskyňa sa nachádzajú v blízkom okolí. V tesnej blízkosti sú dve nákupné centrá. Mesto Humenné má bohatú kultúrnu históriu. Expozícia interiéru a exteriéru renesančného kaštieľa a skanzenu, stála výstava v galérii, múzeum, hvezdáreň spríjemnia vašu návštevu v meste.

Ubytovanie

Ubytovanie poskytujeme v ôsmich dvojposteľových izbách, v dvoch manželských izbách a v jednej dvojizbovej izbe. Celková kapacita ubytovania je 28 osôb. Niektoré izby sú s možnosťou prístelku. Štandardným vybavením každej izby je soc. zariadenie (WC, sprcha), televízor.

Kaviareň

V príjemnom prostredí moderne zariadenej kaviarne Vám ponúkame rôzne druhy káv, teplé nápoje, alko a nealko nápoje, miešané nápoje. Pobyt v spoločnosti priateľov si môžete spríjemniť aj fajčením vodnej fajky rôznych príchutí tabaku. Minerálne kamienky vám ponúkajú pohodu vychutnávania vodnej fajky bez nikotínu. K vybaveniu kaviarne patrí televízia, hi-fi veža, wifi pripojenie.

Club

V priestoroch penziónu sa nachádza Club.

TOPlist